آموزش وردپرس از مبتدی تا پیشرفته

یادگیری طراحی سایت بدون کدنویسی

وردپرس یک نرم افزار یا سایت ساز معروف در جهان است که وب‌سایت های بسیاری از جمله وب‌سایت کمپانی های بزرگی از طریق این سیستم قدرتمند راه اندازی شده اند و با مطالعه و مشاهده به ترتیب (از بالا به پایین) تمامی ویدیوهای آموزشی این صفحه می‌توانیم یاد بگیریم یک وب سایت با استفاده از سایت ساز وردپرس راه اندازی نموده و به صورت گام به گام به افزودن امکانات و توسعه وب‌سایتمان بپردازیم.

همچنین در صورت وجود هرگونه مشکل یا سوالی در زمینه آموزش‌ها حتما آن را از طریق نظرات مربوط به همان آموزش ارسال نمایید تا در سریع‌ترین زمان به سوالات پاسخ و یا راه حل مشکلات را در اختیارتان قرار دهیم.

هدف از ارایه این آموزش های حرفه‌ای به صورت کاملا رایگان، کمک به بهبود سیستم آموزشی کسب و کار اینترنتی و توسعه وبمسترها و افراد علاقه‌مند به ساخت وب‌سایت می‌باشد، بنابراین در این مسیر همراه شما هستیم و با نظرات، پیشنهادات و انتقادات ارزشمند خود رادنش را در بهبود و افزایش کیفیت آموزش‌ها در این مسیر یاری دهید.

برای شروع یادگیری فیلم های آموزشی زیر را به ترتیب فرابگیرید، برای مثال “وردپرس چیست؟” اولین جلسه آموزشی و ” موارد لازم برای راه اندازی سایت” دومین جلسه آموزش ویدیویی است و همین شکل به سمت پایین هر جلسه را به دقت مشاهده و تمرین نمایید.

این دوره در حال تکمیل شدن است و در طول هر هفته سه جلسه به آموزش های وردپرس افزوده خواهد شد.

وردپرس چیست؟ سایت ساز 5 دقیقه‌ای را بشناسید!

وردپرس ابزاری قدرتمند برای ایجاد وب سایت با امکانات متعدد برای ساخت، مدیریت و توسعه آسان در قالب یک نرم افزار می‌باشد. سیستم وردپرس امکان راه اندازی و مدیریت به هر زبانی از جمله زبان فارسی را برای ما فراهم می‌کند، البته هر وب‌سایتی که با

موارد مورد نیاز برای راه اندازی وب سایت

هر وب سایتی نمایش دهنده تصاویر، متون و سایر المانهای طراحی شده می‌باشد که همگی از یک مسیر فراخوانده و در نمایشگر موبایل یا دستکتاپ ما در معرض دید قرار می‌گیرند، حال این مسیر " دامنه" و تمام محتویات بر روی کامپیوترهای بزرگی به نام " هاست"