آموزش تغییر نام کاربری در وردپرس

هنگام راه اندازی وب‌سایت وردپرسی خود یک نام کاربری برای خود تعیین کرده‌اید که با استفاده از این نام کاربری (User) و رمز عبور مشخص شده می‌توانیم وارد پیشخوان وردپرس خود شویم، حال بعضی مواقع نام کاربری انتخاب می‌کنیم که بعدا به دلایلی همچون استفاده از نام‌های کاربری غیر ایمن مثل admin و … مجبور به تغییر نام کاربری می‌شویم که خود سیستم وردپرس چنین قابلیتی را نداشته و یکی از بهترین روش ها برای تغییر نام کاربری وردپرس استفاده از افزونه Easy Username Updater به‌عنوان ساده ترین روش پیشنهاد می‌شود.

تغییر نام‌کاربری با افزونه Easy Username Updater

ابتدا افزونه Easy Username Updater را از طریق پیشخوان وردپرس خود نصب و فعال نمایید.

تغییر نام کاربری در وردپرس

سپس در منو پیشخوان وردپرس به مسیر کاربران >> Username Updater مراجعه و در لیست کاربران به دنبال یوزر کاربری که قصد تغییر آن را دارید بگردید و روی گزینه Update کلیک کنید، اگر کاربران بسیاری در وب سایت خود دارید می‌توانید نام کاربری مورد نظر را در باکس جستجو وارد و کاربر را پیدا کنید.

آموزش تغییر نام کاربری در وردپرس

برای تغییر نام کاربری قدیمی به نام کابری دلخواه جدید، نام دلخواه خود را در فیلد New Username وارد نموده و بر روی دکمه Update Username کلیک کنید.

نحوه تغییر نام کاربری کاربر در وردپرس

به همین راحتی و به صورت خودکار نام کاربری جدید تغییر پیدا می‌کند.

نکته امنیتی: از استفاده کلماتی مانند admin و modir و … که عبارات ساده‌ای محسوب می‌شوند و به راحتی قابل حدس هستند بپرهیزید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.