دانلود رایگان افزونه گرویتی فرم و فارسی سازی آن در وردپرس

گرویتی فرمز نام یکی از بهترین افزونه های فرم ساز موجود برای وردپرس است که توسط توسعه دهندگان خارجی ساخته و به قیمت پایه 59 دلار توسط وب‌سایت رسمی گرویتی فرمز به فروش می‌رسد. خرید از وب‌سایت گرویتی فرمز با ویزا کارت، مستر کارت و سایر حساب های بانکی معتبر بین و المللی ممکن است، اما پرداخت چنین مبلغی با توجه به نرخ ارز در کشور کمی زیاد و غیرمنطقی است.

آموزش دانلود رایگان افزونه گرویتی فرمز
پلن تعرفه های نسخه اصلی گرویتی فرم

بنابراین یک راهکار جایگزین می‌تواند کار را برای ما آسان تر کند و آن دانلود رایگان گرویتی فرمز از وب‌سایت گیت هاب است. نسخه ای که در این سایت برای دانلود عموم به صورت رایگان قرار داده شده همان نسخه اصلی است و هیچ تفاوتی به جز آپدیت خودکار افزونه و پشتیبانی این افزونه بایکدیگر ندارند.

دانلود رایگان گرویتی فرمز

برای دانلود افزونه گرویتی فرمز می‌توانیم وارد لینک github.com/wp-premium/gravityforms شویم و بر روی دکمه سبز رنگ Clone or download کلیک و گزینه Download ZIP را انتخاب کنیم تا فایل افزونه گرویتی فرم شروع به دانلود شود.

صفحه دانلود رایگان افزونه گرویتی فرمز از وب‌سایت گیت هاب

نصب گرویتی فرمز در وردپرس

پس از دانلود گرویتی فرمز نوبت نصب این افزونه در وردپرس هست، برای نصب وردپرس وارد پیشخوان وردپرس سایت خود می‌شویم و از منو سمت راست پیشخوان وردپرس گزینه افزونه ها و سپس افزودن را انتخاب میکنیم و با کلیک بر روی Choose File فایل دانلود شده بر روی کامپیوتر را انتخاب و دکمه هم اکنون نصب کن را میزنیم تا افزونه گرویتی فرمز نصب شود. پس از نصب باید با کلیک بر روی دکمه فعالسازی افزونه را فعال نمایید.

صفحه نصب افزونه های وردپرس

فارسی سازی افزونه گرویتی فرمز در وردپرس

پس از نصب و فعالسازی گرویتی فرمز می‌توانید در منو پیشخوان وردپرسی خود گزینه مربوط به این افزونه را با عنوان Forms مشاهده کنید که نشان‌دهنده امکان استفاده شما از این افزونه با زبان انگلیسی می‌باشد و برای استفاده از افزونه گراویتی فرم به زبان فارسی بایستی افزونه فارسی ساز گرویتی فرمز، با نام Persian Gravity Forms را در وردپرس نصب و فعال نمایید.

فارسی ساز افزونه گرویتی فرمز
افزونه Persian Gravity Forms

از امکانات افزونه فارسی ساز می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • ترجمه گرویتی فرم و افزونه های جانبی
  • راستچین سازی مدیریت و فرم ها
  • استان و شهرهای ایران
  • فیلد کد ملی هوشمند
  • دیت پیکر و تاریخ شمسی
  • واحد پولی ریال و تومان
  • و سایر امکانات کاربردی دیگر

لینک دانلود افزونه: https://wordpress.org/plugins/persian-gravity-forms

موفق باشید 🙂

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.